خونه ی مامان بودن برای من مثل یه مسافرت بود. دیشب با تمام وجودم حس کردم حالم با مامانم میتونه خوب شه اما دیگه لازمه این مسافرت موقتا تموم شه.خصوصا که مامانم اینا خونه ی دوستشون دعوت بودن برای شام و اصرار داشت یا منو به زور ببره یا مهمونی رو کنسل کنه

از دیشب با آبجی صاحبخونه اومدیم خونه ی آبجی بزرگه.اینجا خوابیدیم و الان جوجه بغل آبجی صاحبخونه خوابه و منم تازه از آزمایشگاه اومدم.

دیشب دیدم چقدر دلم برای این جمع خواهرونه تنگ شده بود. چقدر خوشم میاد گاهی شبا دسته جمعی میخوابیم و چقدر دلم برای این حال و هوا تنگ میشه یه روزایی.

امروز نهار هم دور همیم و بعد برای شب من باز برمیگردم به کنج امنم که دوستش دارم و توش خودِ خودِ خودمم

هوا هم خیلی سرد شده و حسابی بارون میباره صبح که زدم بیرون یاد دوران مدرسه ام افتادم. 

راستی رمانی که برداشته بودم دو صفحه ازشو خوندم و دیدم اصلا حوصله اش رو ندارم.از نویسنده ی ملت عشق بود و با وجود اینکه برنده ی جایزه ی ادبی خوبی شده بود اما من نتونستم بخونمش. شاید یه وقت دیگه.  البته یه رمان دیگه (اسکندر) از این نویسنده هم خوندم و اصلا به دلم نچسبید

دلم میخواد کمی به خودم و این ظاهر شه ام تی بدم. چند روز پیش بعد یه مدت خیلی طولانی رفتم آرایشگاه. صورت و ابرومو قشنگ کردم.نمیدونم چرا میل رسیدگی به این چیزها هم در من از بین رفته بودن.به هر حال میخوام تو همین بی میلی یه تی بخورم.قشنگی که به چشمم بیاد برای تغییر حالم موثره به نظرم. 

برای چهارشنبه یه نوبت مانیکور و کاور ناخن گرفتم.ناخنهای به اون قشنگیم حیفن اینهمه شه و گوشه شکسته و کوتاه بلند باشن.

اصلا هر شب دارم تلاش میکنم روزهای سبزم رو تجسم کنم.و رویاهای شدنیمو ببافم.اینجوری معمولا با احساس خوب میخوابم اما هنوز نتونستم با احساس خوب از خواب بیدار بشم

صبح ها انگار چشممو باز میکنم و میبینم خوب! من اینجام! تو این برهه ی بحرانی زندگیم!

میشه بیاید دسته جمعی خیال بافی های خوب خوب بکنیم؟؟

چشماتونو ببندید و برید چند سال بعدِ خودتون.

سه تا جمله بنویسید برام.بگید اگه چه اتفاقی بیفته،یا چه کارهایی انجام بدید در آینده احساس خوشبختی خواهید کرد یا احساس خوشبختی الانتون تکمیل خواهد شد؟؟؟ 

من خودم اینجوری :

۱.وقتی بتونم ساز بنوازم

۲.وقتی یه شغل برای خودم داشته باشم.

۳.وقتی هر روز ورزش کنم.

*دوباره حس نوشتنم داره برمیگرده ها. توجه کردید؟
*همسر خوبه و باید یکی دو ماهی منتظر باشیم برای اون مصاحبه.
پی نوشت :*قبل جواب دادن به سوالم لطفا کامنت نسیم رو بخونید و با توجه به اون جواب بدید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلبه ی زیبایی مرجع خرید فالوور ایرانی و لایک ایرانی طراحی حفاظ ساختمان وبلاگ پاستا صبا رایانه server3030 بیت کوین رایگان آموزش آواز در تهران